6 marca 2019

U nas poczujesz się jak w domu…


Dom Seniora Pod Topolami to nowy budynek w pełni przystosowany do osób w podeszłym wieku, osób przewlekle somatycznie chorych oraz niepełnosprawnych fizycznie, wraz z przepięknie zaaranżowanym ogrodem. Dom całodobowej i dziennej opieki, gwarantujący komfortowe warunki pobytu połączonego ze świadczeniem usług opiekuńczych w przyjaznej, rodzinnej atmosferze.

 

W naszym domu mieszkańcy są otoczeni troskliwą opieką 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, a wykwalifikowany personel, nieustannie towarzyszy Naszym podopiecznym. Zakres i forma opieki wynika z indywidualnych potrzeb przebywających w nim Mieszkańców. Dokładamy wszelkich starań, aby kadra posiadała konieczne doświadczenie oraz umiejętności, a przy tym była cierpliwa i serdeczna.

 

 

Zapewniamy, m.in.: wygodne i bezpieczne otoczenie, warunki mieszkalne w 1 lub 2 osobowych pokojach z łazienkami, wyposażonymi w system przywoławczy, w pełni umeblowanych, nowy budynek z nowoczesna windą, domowe i smaczne posiłki przygotowywane w naszej nowoczesnej kuchni i serwowane w przestronnej jadalni, a ponadto wysoką jakość usług opiekuńczych i terapeutycznych, profesjonalnie wyposażone sale rehabilitacyjne, salę telewizyjną z zapleczem bibliotecznym, a także malowniczy ogród, bogaty program terapii zajęciowej.

 

   

 

Organizujemy i umożliwiamy, m.im. uczestniczenie w przedsięwzięciach kulturalnych, rozrywkowych, rekreacyjnych i edukacyjnych oraz w wizytach duszpasterskich ułatwiających realizację potrzeb i praktyk religijnych. Wspieramy w zakresie kontaktów z rodziną, nawiązywaniu i utrzymywaniu więzi pomiędzy Mieszkańcami Domu Seniora oraz osobami spoza Domu Seniora, a także nawiązywaniu kontaktów ze środowiskiem lokalnym.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami: tel: +48 570 564 509, i/lub mail: biuro@podtopolami.eu


Edytowany: 2019-03-06 12:20:53