Aktualności

Archiwum aktualności

Aktualności


22 czerwca 2021

Terapia dziewiarstwem

Dziewiarstwo to forma terapeutyczna, która wspomaga w zachowaniu witalności mózgu, stabilności emocjonalnej, a ponadto poprawia kontakty międzyludzkie.


21 czerwca 2021

Kompetencje medialne Seniorów

Szybki rozwój technologii informacyjno-komunikacyjnych sprawił, że obecnie osoby 50+ znacznie chętniej przyswajają wiedzę w zakresie obsługi narzędzi cyfrowych. Nasi seniorzy także zaznajamiają się z m.in. obsługą tabletów czy laptopów, które stanowią źródło nie tylko informacji internetowych, ale także korzystania z multimediów, słuchania ulubionej muzyki, a przede wszystkim kontaktów z najbliższymi


15 czerwca 2021

84 urodziny Pani Zosi

Sto lat! Pani Zosieńko z okazji 84 urodzin życzymy zdrowia i radości, przyjaźni, wielu przygód niebywałych i uśmiechu wesołego oraz wszystkiego, wszystkiego najlepszego!


14 czerwca 2021

Strefa kibica! Kto wygra mecz?

Strefa kibica w Domu Seniora Pod Topolami już przygotowana! Mecz należy obejrzeć tylko w miłym towarzystwie!


9 czerwca 2021

Poranna gimnastyka

Rozpoczynamy dzień aktywnie! Ruch to zdrowie!


8 czerwca 2021

Za pan brat z obsługą komputera

Dziś żaden Senior nie bał się komputerowej myszy! Dobrym pomysłem okazały się warsztaty komputerowe. Seniorzy zachwyceni! Nauka obsługi komputera otworzy Seniorom zupełnie nowy świat.


2 czerwca 2021

Przygotowania do święta Bożego Ciała

W Domu Seniora Pod Topolami trwają przygotowania do święta Bożego Ciała, zwanego jako Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Na przestrzeni wieków przeobrażała się forma uroczystości, aczkolwiek termin czy też znaczenie pozostało do dziś takie samo. Boże Ciało obfite jest w różnorakie tradycje kościelne i społeczne. Jedną z konwencji tego dnia są barwne dekoracje trasy […]


28 maja 2021

Warsztaty kulinarne

Czy ktoś z Was Kochani ma ochotę na hamburgera? Dziś podczas warsztatów kulinarnych szefowa kuchni miała do dyspozycji niesamowitych pomocników, dzięki którym powstały pyszne hamburgery. Warto dodać, że to właśnie one mają dziś swoje nietypowe święto. Hmmmm…. było wesoło i apetycznie


20 maja 2021

Dziś Światowy Dzień Pszczół

Dziś Światowy Dzień Pszczół Święto to obchodzone jest od 2013 roku, a jego celem jest propagowanie ważności życia tych owadów oraz pozyskiwania żywności. W związku z tym w Domu Seniora Pod Topolami odbyły się zajęcia tematyczne wraz z degustacją. Seniorzy uczestniczyli w zgadywankach i czynnej pogadance na temat znaczenia pszczół w środowisku, a także „pysznym” […]


13 maja 2021

Odpoczynek w ogrodzie

Piękna i słoneczna pogoda zachęciła Seniorów do relaksu w ogrodzie. Uatrakcyjniając sobie miłe chwile poświęcali czas na czytanie lub ploteczki przy kawie.


Aktywny wypoczynek

Chcąc podnosić poziom życia ww. osób oraz intensywność ich partycypacji w życiu społecznym, proponujemy Nasze zaangażowanie, troskę, jak również organizację wolnego czasu spędzanego w gronie mieszkańców Domu.

Poznaj szczegóły

Miły personel

Organizacja Domu Seniora, zakres i poziom świadczonych w nim usług uwzględnia w szczególności wolność, intymność, godność i poczucie bezpieczeństwa, a także stan zdrowia, stan sprawności fizycznej i intelektualnej, wyznanie oraz potrzeby i możliwości Mieszkańców.

Poznaj szczegóły

Wysoki standard

Oferta dedykowana jest dla osób, które mają utrudnioną możliwość samodzielnego funkcjonowania w środowisku domowym, wymagają opieki pielęgniarsko-opiekuńczej. A dzięki pobycie w naszej placówce będą mogły szybko wrócić do zdrowia i/lub poprawić swoją kondycję fizyczną.

Poznaj szczegóły


Dokonaj rezerwacji przez formularz on-line

Od dnia dzisiejszego mają Państwo możliwość dokonania rezerwacji poprzez formularz zawarty na naszej stronie. Po więcej szczegółów zapraszamy klikając w link poniżej.

Zarezerwuj pobyt