Aktualności

Archiwum aktualności

Aktualności


21 czerwca 2022

W domu seniora zapanowała letnia aura

Lato! 🌸 Lato! ☀️ Lato! 😎 Rozpoczynamy na wesoło… ze śpiewem na ustach i w tanecznym kroku


17 czerwca 2022

Poranna gimnastyka

W zdrowym ciele, zdrowy duch


16 czerwca 2022

Boże Ciało w Domu Seniora Pod Topolami

Boże Ciało czyli uroczystość Ciała i Krwi Chrystusa 🙏 Święto to powstało w XIII wieku pod wpływem nowych konwenansów pobożności eucharystycznej, tj. czci obecności Chrystusa w znaku chleba i wina. Uroczystość ta jest tylko obchodzona w katolickim kościele. W Polsce święto to wprowadził biskup krakowski Nanker w 1320 roku. A już z początkiem XV wieku Boże Ciało […]


14 czerwca 2022

Dzisiejszy dzień w stylu PRL!

Za pomocą wehikułu czasu przenieśliśmy się do czasów minionej epoki 🗓😀 Dzień rozpoczęliśmy od krótkiej przemowy przewodniczącej, po czym rozpoczęliśmy nietuzinkowe spotkanie w Domu Seniora Pod Topolami. Rekwizyty🚗 Posiłki 😋Stylizacje 👗😀 Tematyczne warsztaty, rozmowy i wspomnienia Seniorów! Moc atrakcji oraz wiele radości. Świetna zabawa, a to nie koniec dnia… Oj jest cudownie! 😀


12 czerwca 2022

Warsztaty krawieckie

Tymczasem w niedzielne popołudnie powstają…  cuda 😀


31 maja 2022

Za pan brat z naturą

Wypoczynek na łonie natury dodaje energii, ale jest też formą odprężenia i relaksu.


30 maja 2022

Felinoterapia

Nie od dziś wiadomo, że zwierzę to najlepszy przyjaciel człowieka Badania naukowe wskazują wiele korzyści psychologicznych i emocjonalnych związanych z wykorzystywaniem zwierząt w terapii. Pozytywne aspekty niejednej z form zooterapii dotyczą m.in. zwiększenia koncentracji motorycznej, spostrzegawczości, przełamywania barier kontaktowych czy stymulowania uczestników terapii do okazywania uczuć. Dzisiejsza terapia skoncentrowana była na felinoterapii, gdzie główną rolę […]


29 maja 2022

Turniej sportowy

Niedziela mija Nam aktywnie Zawody sportowe – to jest to! Każdy z Seniorów chciał zdobyć jak najwiecej punktów dla swojej drużyny. Rywalizacja i dobra zabawa w jednym! A Wy Kochani jak spędzacie niedzielne popołudnie?


26 maja 2022

Dzień matki w ujęciu obiektywu

Matka niejedno ma imię… To czułość, oddanie i miłość. Nieprzerwana siła, moc i pracowitość. Nierzadko ogromna odwaga, ale także kruchość, delikatność z nutą szaleństwa. Szyk, a zarazem prostota. Po prostu… jedyna w swoim rodzaju!


25 maja 2022

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami w deszczowy dzień? Czemu nie!? Taki masaż nadaje rozluźnienie mięśni, niweluje zmęczenie oraz dodaje energii w organizmie


Aktywny wypoczynek

Chcąc podnosić poziom życia ww. osób oraz intensywność ich partycypacji w życiu społecznym, proponujemy Nasze zaangażowanie, troskę, jak również organizację wolnego czasu spędzanego w gronie mieszkańców Domu.

Poznaj szczegóły

Miły personel

Organizacja Domu Seniora, zakres i poziom świadczonych w nim usług uwzględnia w szczególności wolność, intymność, godność i poczucie bezpieczeństwa, a także stan zdrowia, stan sprawności fizycznej i intelektualnej, wyznanie oraz potrzeby i możliwości Mieszkańców.

Poznaj szczegóły

Wysoki standard

Oferta dedykowana jest dla osób, które mają utrudnioną możliwość samodzielnego funkcjonowania w środowisku domowym, wymagają opieki pielęgniarsko-opiekuńczej. A dzięki pobycie w naszej placówce będą mogły szybko wrócić do zdrowia i/lub poprawić swoją kondycję fizyczną.

Poznaj szczegóły


Dokonaj rezerwacji przez formularz on-line

Od dnia dzisiejszego mają Państwo możliwość dokonania rezerwacji poprzez formularz zawarty na naszej stronie. Po więcej szczegółów zapraszamy klikając w link poniżej.

Zarezerwuj pobyt