Aktualności

Archiwum aktualności

Aktualności


16 stycznia 2023

Integracja sensoryczna

Integracja sensoryczna m.in. stymuluje percepcję wzrokową i słuchową, rozwija umiejętności motoryczne, a także wspomaga rozwój ruchowy. Można wymienić jeszcze wiele zalet jakie niosą zajęcia sensoryczne, jednak najważniejszą jest dobra zabawa i komunikacja między uczestnikami wówczas wszystko jest łatwiejsze i czas mija przyjemnie


7 stycznia 2023

Domowe spa i relaks

Domowe spa wśród Seniorek cieszy się sporym zainteresowaniem. Nie tylko to czas relaksu i regeneracji ciała, ale doskonały moment na pogaduchy


29 grudnia 2022

Aktywny czwartek

Co porabiacie dziś Kochani? Seniorom mija dzień aktywnie podczas zajęć rehabilitacyjnych i terapeutycznych


26 grudnia 2022

Świątecznie i kreatywnie

Świąteczna terapia zajęciowa. Kolorujemy i integrujemy się


24 grudnia 2022

Msza Bożonarodzeniowa dla Seniorów

Wigilia to szczególny czas… Refleksji, ale i radości i podniosłych chwil. Dziś dla wszystkich Seniorów odbyła się uroczysta Msza Święta z Bożonarodzeniowym przesłaniem i kolędą na ustach! Hej! Kolęda, kolęda… Radujmy się!


24 grudnia 2022

Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzymy wszystkiego co dobre i miłe dla Państwa. Samych pozytywnych emocji, radości i spokoju ducha!


21 grudnia 2022

Pierniczki świąteczne

Świąteczne i pachnące pierniczki… zagościły dziś na stole Domu Seniora Pod Topolami Hmmm… palce lizać


6 grudnia 2022

Mikołajki w Domu Seniora Pod Topolami

To już tradycja, że 6 grudnia obchodzimy Mikołajkowe święto.


3 grudnia 2022

Magia ubierania choinki

Wspólne ubieranie choinki i dekorowanie Domu Seniora Pod Topolami… Magicznie


30 listopada 2022

Andrzejki w Domu Seniora Pod Topolami w stylu rock and roll

Tegoroczna zabawa andrzejkowa minęła w rytmie szalonych przebojów, z piosenką na ustach, pysznym małym co nieco… A przede wszystkim z charyzmą Seniorów spotkanie andrzejkowe przyjęło iście rockandrollowy charakter!


Aktywny wypoczynek

Chcąc podnosić poziom życia ww. osób oraz intensywność ich partycypacji w życiu społecznym, proponujemy Nasze zaangażowanie, troskę, jak również organizację wolnego czasu spędzanego w gronie mieszkańców Domu.

Poznaj szczegóły

Miły personel

Organizacja Domu Seniora, zakres i poziom świadczonych w nim usług uwzględnia w szczególności wolność, intymność, godność i poczucie bezpieczeństwa, a także stan zdrowia, stan sprawności fizycznej i intelektualnej, wyznanie oraz potrzeby i możliwości Mieszkańców.

Poznaj szczegóły

Wysoki standard

Oferta dedykowana jest dla osób, które mają utrudnioną możliwość samodzielnego funkcjonowania w środowisku domowym, wymagają opieki pielęgniarsko-opiekuńczej. A dzięki pobycie w naszej placówce będą mogły szybko wrócić do zdrowia i/lub poprawić swoją kondycję fizyczną.

Poznaj szczegóły


Dokonaj rezerwacji przez formularz on-line

Od dnia dzisiejszego mają Państwo możliwość dokonania rezerwacji poprzez formularz zawarty na naszej stronie. Po więcej szczegółów zapraszamy klikając w link poniżej.

Zarezerwuj pobyt