Aktualności

Archiwum aktualności

Aktualności


15 kwietnia 2021

Zawody sportowe

Dziś w Domu Seniora Pod Topolami odbyły się zawody sportowe. Wszystkim Seniorom udzieli się duch rywalizacji oraz szereg pozytywnych emocji. Za udział w zawodach i walkę fair play na każdego uczestnika czekała słodka nagroda. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!


14 kwietnia 2021

Ćwiczenia oddechowe na świeżym powietrzu

Bańki mydlane inspiracją do ćwiczeń oddechowych i gimnastyki


12 kwietnia 2021

Surfowanie po internecie

Nasza mała kafejka internetowa Surfując po internecie następuje stymulacja pamięci oraz zdolności logicznego myślenia, co potwierdzają naukowcy. Zatem do dzieła!


11 kwietnia 2021

Witamina D w zasięgu ręki

Nie bez powodu definiujemy, ze słońce to źródło witaminy D – „witaminy słońca”. Dzisiejsza pogoda wprost zachęcała do spędzania czasu wolnego na łonie natury. Każdy znalazł coś dla siebie


10 kwietnia 2021

Warsztaty wizażu

Każdy chce wyglądać dobrze i dbać o swoją urodę. Warsztaty wizażu w naszym Domu Seniora są spotkaniem wpisanym na stałe w kalendarz sobotnich zajęć. Chętnie korzystają z nich panie, ale i panowie. Podczas warsztatów przypominamy o kreowaniu całego wizerunku, m.im. dbaniu o codzienną higienę, doborze fryzury i ubioru, ale i śledzimy wspólnie trendy w panującej […]


2 kwietnia 2021

Wesołego Alleluja!


25 marca 2021

Relaks w zaciszu pokoju

Chwila relaksu w swoim pokoju? Czemu nie! Filiżanka pachnącej kawy i kolorowa prasa, to dobra alternatywa na odprężenie w czwartkowe przedpołudnie 


20 marca 2021

Wiosenny poranek

Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do naszych drzwi… Wiosna! Wiosna! Ach to Ty!!


17 marca 2021

Zielony dzień

Dziś zielony dzień. Świętujemy na zielono!


15 marca 2021

Urodziny Pani Kazi

Kochana Pani Kaziu, bądź zawsze tak radosna jak dziś! W dniu urodzin życzymy zdrowia, uśmiechu i pogody ducha! Sto lat!


Aktywny wypoczynek

Chcąc podnosić poziom życia ww. osób oraz intensywność ich partycypacji w życiu społecznym, proponujemy Nasze zaangażowanie, troskę, jak również organizację wolnego czasu spędzanego w gronie mieszkańców Domu.

Poznaj szczegóły

Miły personel

Organizacja Domu Seniora, zakres i poziom świadczonych w nim usług uwzględnia w szczególności wolność, intymność, godność i poczucie bezpieczeństwa, a także stan zdrowia, stan sprawności fizycznej i intelektualnej, wyznanie oraz potrzeby i możliwości Mieszkańców.

Poznaj szczegóły

Wysoki standard

Oferta dedykowana jest dla osób, które mają utrudnioną możliwość samodzielnego funkcjonowania w środowisku domowym, wymagają opieki pielęgniarsko-opiekuńczej. A dzięki pobycie w naszej placówce będą mogły szybko wrócić do zdrowia i/lub poprawić swoją kondycję fizyczną.

Poznaj szczegóły


Dokonaj rezerwacji przez formularz on-line

Od dnia dzisiejszego mają Państwo możliwość dokonania rezerwacji poprzez formularz zawarty na naszej stronie. Po więcej szczegółów zapraszamy klikając w link poniżej.

Zarezerwuj pobyt