Aktualności

Archiwum aktualności

Aktualności


30 listopada 2022

Andrzejki w Domu Seniora Pod Topolami w stylu rock and roll

Tegoroczna zabawa andrzejkowa minęła w rytmie szalonych przebojów, z piosenką na ustach, pysznym małym co nieco… A przede wszystkim z charyzmą Seniorów spotkanie andrzejkowe przyjęło iście rockandrollowy charakter!


25 listopada 2022

Piątkowe tańce i pląsy

Przygotowujemy się do zabawy andrzejkowej. Seniorzy są fantastycznymi tancerzami.


24 listopada 2022

Radość międzypokoleniowa

Piękno uśmiechu i radość płynącą z maleńkich serc przyniosły dziś maluchy z Przedszkola „Kujawiaczek” w Piotrkowie Kujawskim. W miniony poniedziałek celebrowaliśmy dzień życzliwości i pozdrowień i z tej okazji przedszkolaki odwiedziły Dom Seniora Pod Topolami z wzruszającym pokazem artystycznym. Pozytywnych emocji i radości międzypokoleniowej nie było końca!


23 listopada 2022

Relaksujący masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami w jesienno-zimowe dni to jest to! Taki masaż poprawia nastrój oraz wpływa korzystnie na kondycję organizmu. Zatem relaksujemy się


22 listopada 2022

Warsztaty kulinarne

Dziś warsztaty kulinarne Witaminki w formie soków własnoręcznie wykonanych! Pycha!


16 listopada 2022

Międzynarodowy Dzień Tolerancji

Święto obchodzone 16 listopada, które ustanowione zostało przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w dniu 12 grudnia 1995 roku z inicjatywy UNESCO. Czym jest tolerancja i czy jest w życiu potrzebna? Na takie i inne pytania Seniorzy zajmowali swoje stanowiska podczas pogadanki tematycznej.


1 listopada 2022

Dzień wszystkich świętych

Wspólna modlitwa za zmarłych, bliskich Naszemu sercu… Czas zadumy i refleksji…


31 października 2022

Halloweenowe szaleństwa

Halloween w Domu Seniora Pod Topolami Cukierek czy psikus… ?


25 października 2022

Teatr w zasięgu ręki…

Dzisiaj gościliśmy nietuzinkowe osoby w Domu Seniora Pod Topolami Zespół teatralny ze Szkoły Podstawowej w Morzycach zaprezentował krótki, ale jak wzruszający spektakl… Serdecznie dziękujemy za tak pozytywne emocje i siłę wzruszeń!


12 października 2022

Sposób na nudę i aktywność umysłu

Zajęcia stymulujące aktywność umysłu i koncentracji


Aktywny wypoczynek

Chcąc podnosić poziom życia ww. osób oraz intensywność ich partycypacji w życiu społecznym, proponujemy Nasze zaangażowanie, troskę, jak również organizację wolnego czasu spędzanego w gronie mieszkańców Domu.

Poznaj szczegóły

Miły personel

Organizacja Domu Seniora, zakres i poziom świadczonych w nim usług uwzględnia w szczególności wolność, intymność, godność i poczucie bezpieczeństwa, a także stan zdrowia, stan sprawności fizycznej i intelektualnej, wyznanie oraz potrzeby i możliwości Mieszkańców.

Poznaj szczegóły

Wysoki standard

Oferta dedykowana jest dla osób, które mają utrudnioną możliwość samodzielnego funkcjonowania w środowisku domowym, wymagają opieki pielęgniarsko-opiekuńczej. A dzięki pobycie w naszej placówce będą mogły szybko wrócić do zdrowia i/lub poprawić swoją kondycję fizyczną.

Poznaj szczegóły


Dokonaj rezerwacji przez formularz on-line

Od dnia dzisiejszego mają Państwo możliwość dokonania rezerwacji poprzez formularz zawarty na naszej stronie. Po więcej szczegółów zapraszamy klikając w link poniżej.

Zarezerwuj pobyt