Aktualności

Archiwum aktualności

Aktualności


25 stycznia 2022

Karnawał w stylu country

Wczorajszy wieczór minął w kowbojskich rytmach country, który pozwolił przenieść się na daleki Dziki Zachód! Zabawa karnawałowa w stylu country już za nami… Było mnóstwo zabawy i radości, a wszyscy, bez wyjątku, poddali się wszechogarniającemu szaleństwu i tańcom! A wy Kochani jakie macie plany na karnawał?


23 stycznia 2022

Kaligrafia w dzień pisania

Obecnie w dobie komunikatorów, e-maili czy telefonów znacznie rzadziej wykorzystujemy pismo ręczne. O pisaniu pamiętników, listów rzadko kto pamięta. Dziś 23 stycznia obchodzimy Światowy Dzień Pisma Ręcznego, dlatego w ramach zajęć „ćwiczymy” pisanie. To także doskonały moment, aby odtworzyć historie kaligrafii czy narzędzi piśmienniczych, które zmieniały się wraz rozwojem cywilizacji oraz stopniem technologicznego zaawansowania.


21 stycznia 2022

Dzień babci i dziadka

Serdeczne życzenia dla każdej babci i dziadka! Samych pogodnych dni i radości w sercu.


18 stycznia 2022

Integracja sensoryczna

Ćwiczenia ogólnokondycyjne, indywidualne oraz grupowe.


17 stycznia 2022

Dzień pizzy

17 stycznia to Światowy Dzień Pizzy. Nie da się ukryć, że ten specjał jest popularny i lubiany na całym świecie. Pizza, którą znamy obecnie zakorzeniona jest z włoskiego Neapolu, aczkolwiek jako pierwsi podobny do niej placek wypiekali już starożytnej Grecji. Oczywiście i Polacy docenili tradycyjną odsłonę pizzy, serwując ją z ulubionymi składnikami. Wśród naszych seniorów […]


6 stycznia 2022

Orszak Trzech Króli w Domu Seniora Pod Topolami

Tradycja dzisiejszego święta podtrzymana… Do Domu Seniora Pod Topolami zawitał orszak Trzech Króli, mędrców z dalekich stron świata Jak zwyczaj nakazuje odbyło się wspólne kolędowanie i biesiadowanie. Państwu także życzymy dobrego dnia i uroczystego celebrowania dzisiejszego święta!


31 grudnia 2021

Szczęśliwego Nowego Roku

Kochani! Życzymy samych dobrych i radosnych dni w Nowym Roku. Dużo optymizmu i wiary w lepsze jutro!


29 grudnia 2021

Przygotowania do sylwestra

Kochani już niebawem Sylwester – jakie macie plany? My zamierzamy świetnie się bawić!!


28 grudnia 2021

Aktywne popołudnie

Aktywne popołudnie? Czemu nie! Każdy Senior znalazł coś dla siebie. Trening pamięci czy zajęcia ruchowe to dobry pomysł, aby spędzić miło czas.


22 grudnia 2021

Wesołych Świąt

Kochani!! Z okazji Świąt Narodzenia Bożego życzymy wszystkiego co najlepszego. Zdrowia, pomyślności, spełnienia najskrytszych marzeń oraz  sukcesów w Nadchodzących Nowym Roku.


Aktywny wypoczynek

Chcąc podnosić poziom życia ww. osób oraz intensywność ich partycypacji w życiu społecznym, proponujemy Nasze zaangażowanie, troskę, jak również organizację wolnego czasu spędzanego w gronie mieszkańców Domu.

Poznaj szczegóły

Miły personel

Organizacja Domu Seniora, zakres i poziom świadczonych w nim usług uwzględnia w szczególności wolność, intymność, godność i poczucie bezpieczeństwa, a także stan zdrowia, stan sprawności fizycznej i intelektualnej, wyznanie oraz potrzeby i możliwości Mieszkańców.

Poznaj szczegóły

Wysoki standard

Oferta dedykowana jest dla osób, które mają utrudnioną możliwość samodzielnego funkcjonowania w środowisku domowym, wymagają opieki pielęgniarsko-opiekuńczej. A dzięki pobycie w naszej placówce będą mogły szybko wrócić do zdrowia i/lub poprawić swoją kondycję fizyczną.

Poznaj szczegóły


Dokonaj rezerwacji przez formularz on-line

Od dnia dzisiejszego mają Państwo możliwość dokonania rezerwacji poprzez formularz zawarty na naszej stronie. Po więcej szczegółów zapraszamy klikając w link poniżej.

Zarezerwuj pobyt