Aktualności

Archiwum aktualności

Aktualności


20 września 2021

Laseroterapia

Laseroterapia bo o niej dziś mowa to jedna z dziedzin fizjoterapii. Dzięki specjalistycznej wiązce światła następuje stymulacja procesów leczniczych narządu ruchu. Nie ma wątpliwości, że działa m.im. przeciwbólowo, przeciwzapalnie oraz wspomaga gojenie i stymuluje mikrokrążenie w organizmie.


19 września 2021

Zmiana dekoracji

Wspólna praca i zmiana wystroju dekoracji! Dekoracja bardzo udana, prawda?


17 września 2021

Jesienne grzybki w wykonaniu seniorów

Pogoda dziś nie rozpieszcza, więc na grzyby do lasu iść nie możemy, ale podczas zajęć terapeutycznych seniorzy wykonali je sami 🙂


16 września 2021

Dzień fryzjera w specjalnym wydaniu

Kto zgadnie jakie dziś święto? Kartka z kalendarza podpowiada, że to dziś fryzjerzy powinni celebrować swój fach. Seniorzy spróbowali swoich sił, tworząc niecodzienne uczesania.


14 września 2021

Taniec z chustami w roli głównej

Zabawa sprawnościowa z chustami! Niebywałe ile energii i poczucia rytmu posiadają nasi Seniorzy!


13 września 2021

Malowanie na folii

Zabawa czy niecodzienna forma zajęć plastyczno-sensorycznych? Dzisiejsza terapia zdecydowanie pobudziła kreatywność Seniorów, ale i przyczyniła się do wzmocnienia koordynacji wzrokowo-ruchowej. Powstały barwne i piękne prace


10 września 2021

Wspólne pieczenie szarlotki

Aromatyczna szarlotka najlepiej smakuje, kiedy wspólnie się ją przygotuje Warsztaty kulinarne minęły pracowicie!


3 września 2021

Leśny spacer

W leśnym powietrzu jest coś tajemniczego i zbawiennego. Szum drzew, szelest liści i otulające promienie słoneczne. W takim otoczeniu człowiek odpręża się i nabiera energii. Dziś wykorzystaliśmy piękną pogodę i wybraliśmy się na dość długi spacer po lesie. Humory dopisały wszystkim!


2 września 2021

Podsumowanie akcji pt. Pocztówka z wakacji dla Seniora. Część 1.

Akcja pt. Pocztówka z wakacji dla Seniora zakończona! Na wstępie chcemy podziękować wszystkim, którzy wzięli w niej udział. Otrzymaliśmy przecudowne kartki pocztowe z pozdrowieniami z wielu zakątków w Polsce i z zagranicy. Dzięki otrzymanym pocztówką mogliśmy przygotować pierwszy etap warsztatów w ramach których seniorzy nakreślali ciekawe, wakacyjne wspomnienia. A jakie to wspomnienia…! To już zostaje […]


1 września 2021

Świętujemy 82 urodziny pani Krystyny

Sto lat, sto lat pani Krysiu! Życzymy, aby była Pani uśmiechnięta w dniu tak ważnego święta oraz mimo biegu lat, zawsze kochała otaczający Cię świat!


Aktywny wypoczynek

Chcąc podnosić poziom życia ww. osób oraz intensywność ich partycypacji w życiu społecznym, proponujemy Nasze zaangażowanie, troskę, jak również organizację wolnego czasu spędzanego w gronie mieszkańców Domu.

Poznaj szczegóły

Miły personel

Organizacja Domu Seniora, zakres i poziom świadczonych w nim usług uwzględnia w szczególności wolność, intymność, godność i poczucie bezpieczeństwa, a także stan zdrowia, stan sprawności fizycznej i intelektualnej, wyznanie oraz potrzeby i możliwości Mieszkańców.

Poznaj szczegóły

Wysoki standard

Oferta dedykowana jest dla osób, które mają utrudnioną możliwość samodzielnego funkcjonowania w środowisku domowym, wymagają opieki pielęgniarsko-opiekuńczej. A dzięki pobycie w naszej placówce będą mogły szybko wrócić do zdrowia i/lub poprawić swoją kondycję fizyczną.

Poznaj szczegóły


Dokonaj rezerwacji przez formularz on-line

Od dnia dzisiejszego mają Państwo możliwość dokonania rezerwacji poprzez formularz zawarty na naszej stronie. Po więcej szczegółów zapraszamy klikając w link poniżej.

Zarezerwuj pobyt