Aktualności

Archiwum aktualności

Aktualności


25 lutego 2020

Zakończenie karnawału, czyli „Podkoziołek”

W myśl tradycji dzisiejszy dzień jest przypisany zabawom i psikusom. Jak to przystało na ostatni dzień karnawału, czyli Podkoziołek, (zwany również ostatkami)! Radosny i trochę psotny zespół „Podkoziołkowy” wspaniale bawił się z Seniorami naszego ośrodka. Cyganka przewidywała przyszłość, duszek straszył, a kozioł wraz z diabłem psocili co niemiara – zapraszając oczywiście w dźwięk skocznej muzyki […]


21 lutego 2020

Tłusty czwartek w Domu Seniora

Wczorajszy dzień odbył się w myśl tradycji „święta pączka”. W naszym Domu Seniora tłusty czwartek to nie tylko jeden z najbardziej smakowitych i lubianych dni w roku, ale również dzień zabaw i tańców, który zmierza w kierunku podsumowania tegorocznego karnawału.  


7 lutego 2020

Pasja pani Gieni

Pani Gienia postanowiła wykorzystać swoje umiejętności i wykonać dla siebie i innych Seniorek opaski na uszy. Jak sama podkreśla, niebawem wiosna, więc Seniorki muszą wyglądać modnie. Każda pasje zaspokaja potrzebę komunikacji z innymi, poza tym otoczenie wspiera wykazywane zainteresowania pasjonata. Wspaniałe, jest to że Nasi Seniorzy uzupełniają się, wspierają w podejmowanych działaniach.  


6 lutego 2020

Przygotowania do Walentynek

Jak Wasze przygotowania do Walentynek? Nasi Seniorzy podjęli walentynkowe działania, przygotowując kartki pełne miłości dla Swoich bliskich!  


4 lutego 2020

Urodziny pani Uli

Sto lat dla pani Uli, która ukończyła 89 lat. Werwa i energia jaką dysponuje pani Ula, wcale nie potwierdza jej wieku. Z resztą ma się tyle lat, na ile się czuje! Jeszcze raz życzymy słonecznych dni w sercu i zdrowia. Pani Uleńko – I chodź masz 89 lat toś z młodością za pan brat!  


25 stycznia 2020

Wizyta maluchów z przedszkola samorządowego „Kujawiaczek” w Piotrkowie Kujawskim

Dzień Babci i Dziadka jest raz w roku i bez wątpienia należy celebrować to święto hucznie i z wielką radością! W dniu wczorajszym mieliśmy przyjemność gościć fantastyczne dzieci z Przedszkola Samorządowego „Kujawiaczek” w Piotrkowie Kujawskim. Maluchy sprawiły ogromną niespodziankę Seniorom poprzez przygotowany występ z okazji ich uroczystości. Dodatkowym wzruszeniem były upominki ręcznie wykonane przez dzieci […]


21 stycznia 2020

Same serdeczności w dniu babci i dziadka

Babciu i Dziadku ….Coś Wam damy! Uśmiech w sercu, który mamy. Kolorowe kwiatki trzy, żebyście mieli miłe dni. Z okazji cudownego święta, cudownych ludzi… życzymy każdej babci i każdemu dziadkowi dobrych ludzi wokół, radości, uśmiechu i zdrówka! Zespół terapeutyczno-opiekuńczy Domu Seniora Pod Toplami  


18 stycznia 2020

Karnawałowa zabawa za nami

Karnawał ma swoje prawa i tradycje…. Muzyka, tańce, pląsy – jednym słowem wyśmienita zabawa. Miniony wieczór był dla naszych Seniorów niezwykły i wyczekiwany przez wiele tygodni, gdyż zabawy taneczne są bardzo lubiane przez nich. Dostarczają wielu radosnych przeżyć i nie mogło być inaczej… Tuż po oficjalnym rozpoczęciu Seniorzy wraz z zespołem terapeutyczno-opiekuńczym pospieszyli na parkiet […]


11 stycznia 2020

Nigdy nie jest za późno na hobby…

Nigdy nie jest za późno na hobby… Osoby starsze, które posiadają pasje nie narzekają na brak nudy. Ilu seniorów, tyle pomysłów na spędzanie czasu wolnego. Wartością dodaną dla hobbystów jest moc witalności i energii, polepszenia sfery komunikowania się w środowisku i harmonizowania życia. I tak, rękodzielnictwo ma wpływ na funkcjonalność fizyczną. Różnorakie prace manualne, m.in. […]


8 stycznia 2020

Pozytywna środa

Zaczynamy dzień pozytywnie… Dobre towarzystwo, pyszna kawa i wyborny nastrój 🙂 Życzymy Wam miłego dnia i duuuuuuużo uśmiechu!!!    


Aktywny wypoczynek

Chcąc podnosić poziom życia ww. osób oraz intensywność ich partycypacji w życiu społecznym, proponujemy Nasze zaangażowanie, troskę, jak również organizację wolnego czasu spędzanego w gronie mieszkańców Domu.

Poznaj szczegóły

Miły personel

Organizacja Domu Seniora, zakres i poziom świadczonych w nim usług uwzględnia w szczególności wolność, intymność, godność i poczucie bezpieczeństwa, a także stan zdrowia, stan sprawności fizycznej i intelektualnej, wyznanie oraz potrzeby i możliwości Mieszkańców.

Poznaj szczegóły

Wysoki standard

Oferta dedykowana jest dla osób, które mają utrudnioną możliwość samodzielnego funkcjonowania w środowisku domowym, wymagają opieki pielęgniarsko-opiekuńczej. A dzięki pobycie w naszej placówce będą mogły szybko wrócić do zdrowia i/lub poprawić swoją kondycję fizyczną.

Poznaj szczegóły


Dokonaj rezerwacji przez formularz on-line

Od dnia dzisiejszego mają Państwo możliwość dokonania rezerwacji poprzez formularz zawarty na naszej stronie. Po więcej szczegółów zapraszamy klikając w link poniżej.

Zarezerwuj pobyt