11 lutego 2019

Przyjazny Dom Seniora – zapraszamy!


Zgłoś się do Nas – do Domu Seniora Pod Topolami, który znajduje się w spokojnej i malowniczej okolicy jaką jest Piotrków Kujawski. Dom całodobowej i dziennej opieki, gwarantujący komfortowe warunki pobytu połączonego ze świadczeniem usług opiekuńczych w przyjaznej, rodzinnej atmosferze.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w opiece nad osobą niesamodzielną zapewnimy opiekę Twoim najbliższym! Nasz Dom Seniora jest nowo powstałą placówką, zapewniającą całodobową opiekę, przeznaczoną dla osób w podeszłym wieku, osób przewlekle somatycznie chorych oraz niepełnosprawnych fizycznie.

 

W Domu Seniora Pod Topolami mieszkańcy są otoczeni troskliwą opieką 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, a wykwalifikowany personel, nieustannie towarzyszy Naszym podopiecznym. Zakres i forma opieki wynika z indywidualnych potrzeb przebywających w nim Mieszkańców. Dokładamy wszelkich starań, aby kadra posiadała konieczne doświadczenie oraz umiejętności, a przy tym była cierpliwa i serdeczna.

 

 

 

Zapewniamy naszym Mieszkańcom, m.in.: wygodne i bezpieczne otoczenie, warunki mieszkalne w 1 lub 2 osobowych pokojach z łazienkami, wyposażonymi w system przywoławczy, w pełni umeblowanych, nowy budynek z nowoczesna windą, domowe i smaczne posiłki przygotowywane w naszej nowoczesnej kuchni i serwowane w przestronnej jadalni,  a ponadto wysoką jakość usług opiekuńczych i terapeutycznych, profesjonalnie wyposażone sale rehabilitacyjne, salę telewizyjną z zapleczem bibliotecznym, a także malowniczy ogród, bogaty program terapii zajęciowej.

 

Organizujemy i umożliwiamy, m.im. uczestniczenie w przedsięwzięciach kulturalnych, rozrywkowych, rekreacyjnych i edukacyjnych oraz w wizytach duszpasterskich ułatwiających realizację potrzeb i praktyk religijnych. Wspieramy w zakresie kontaktów z rodziną, nawiązywaniu i utrzymywaniu więzi pomiędzy Mieszkańcami Domu Seniora oraz osobami spoza Domu Seniora, a także nawiązywaniu kontaktów ze środowiskiem lokalnym.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami, udzielimy wyczerpującej informacji związanej z pobytem i bogatą ofertą (tel: +48 570 564 509, i/lub mail: biuro@podtopolami.eu).


Edytowany: 2019-02-11 09:30:08