8 listopada 2018

U nas odnajdziesz radość i spokój jesieni życia


Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą Domu Seniora Pod Topolami. Jesteś osobą niesamodzielną, która nie radzi sobie z wykonywaniem podstawowych czynności dnia codziennego? Wymagasz korzystania ze stałej lub długotrwałej opieki i pomocy osób trzecich? Potrzebujesz wsparcia dla bliskiej Ci osoby – osoby w podeszłym wieku, przewlekle somatycznie chorej oraz niepełnosprawnej fizycznie? Zgłoś się do nas – do Domu Seniora Pod Topolami.

W ramach naszych usług oferujemy:

  • usługi bytowe,

  • opiekuńcze

  • oraz wspomagające – w tym społeczne, rekreacyjne, religijne oraz edukacyjne na poziomie obowiązującego standardu, w zakresie i formach wynikających z indywidualnych potrzeb przebywających w nim Mieszkańców, ponadto umożliwia korzystanie z usług leczniczych oraz rehabilitacyjnych.

    Dysponujemy wykwalifikowaną, opiekuńczą i troskliwą kadrą. Nasz Dom jest doskonałą alternatywą dla opieki nad osobami niesamodzielnymi, która z reguły wiąże się z odosobnieniem i samotnością społeczną.

Skontaktuj się z Nami już teraz! Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji uzyskasz, tel: +48 570 564 509, i/lub mail: biuro@podtopolami.eu.


Edytowany: 2018-11-08 12:54:59